Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W tym trudnym dla nas okresie pragnę zapewnić, że zarówno Państwo, jako rodzice , jak i nasi uczniowie możecie liczyć na wsparcie pedagoga szkolnego. Gdyby uczniowie lub rodzice potrzebowali porozmawiać, skonsultować się , jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-13.00. Kontakt możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:karskaemilia15@gmail.com  Dodatkowo zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco pojawiają się materiały do zapoznania.

Z powodu wystąpienia zagrożenia w związku z COVID-19 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Warcie pełni funkcję kryzysowo-interwencyjną. W sytuacjach kryzysowych zostanie udzielona niezbędna pomoc dzieciom i rodzicom. Pomoc można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu             43 8294734 w godzinach dyżurów poradni, które znajdują się na stronie internetowej https://bip-poradnia.warta.spsieradz.finn.pl/lub za pośrednictwem poczty elektronicznej poradniawarta@interia.pl

Pedagog Emilia Karska

Drodzy Rodzice

W związku z decyzją MEN wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goszczanowie informuje, że:

• 12 i 13 marca 2020r. w szkole i oddziałach przedszkolnych nie odbędą się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla uczniów i dzieci, którym rodzice nie zapewnią opieki w domu. Czas dowozu i odwozu uczniów zgodnie z obowiązującym planem.
  • Od 16 do 25 marca 2020r. uczniowie i dzieci nie przychodzą do szkoły.

Nauczyciele i pracownicy obsługi pozostają w gotowości do pracy.

W związku z zaistniałą sytuacją proszę nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu.

Uczniów proszę o zachowanie bezpieczeństwa w domu i unikanie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi.

Kolejne komunikaty będą pojawiały się na stronie internetowej szkoły i drzwiach wejściowych budynku Szkoły Podstawowej w Goszczanowie.

Materiały dla RODZICÓW:

Dla Rodzica: rodzicu.doc , motywacja.png,  - pedagog szkolny p. Emilia Karska