Dzień Niepogległości

Utworzono dnia 14.11.2019
14 listopada w Szkole Podstawowej w Goszczanowie odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali montaż słowno - muzyczny pod tytułem ,,Polsko, ty zawsze wiernych miałaś synów''. Scenariusz składa się z licznych wierszy, prezentacji oraz pieśni o charakterze patriotycznym. Była to niezwykła lekcja historii, która skłaniała do zadumy nad przeszłości oraz do refleksji nad tym jak istotna jest troska o dobro wspólne,którym jest wolna Ojczyzna. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście miedzy innymi: Wójt Gminy Goszczanów, Przewodniczący Rady Gminy, Dyrektor GOK-u, Kierownik GOPS-u, Proboszcz Parafii Goszczanów, Zastępca Prezesa Związku Kombatantów, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz jak co roku przybyli również szanowni kombatanci. Podczas uroczystości nie zabrakło wspólnego śpiewu i licznych wzruszeń. Na koniec wszyscy stanęli do wspólnej fotografii. Redakcja: Tekst - p. Aleksandra Dulaj, zdjęcia - p. Monika Pacholczyk. ZDJĘCIA W GALERII.