Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Goszczanowie

O naszej szkole

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
W GOSZCZANOWIE

- przyjazna każdemu Dziecku
- swojska, rodzinna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- tradycja i nowoczesność
- aktywności dodatkowe
 

 

 
O szkole

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Goszczanowie. Ze względu na charakter naszej placówki, która jest szkołą wiejską, panuje tu przyjazna, swojska i rodzinna atmosfera. Dzieci z naszej szkoły pochodzą ze środowiska rolniczego.

Edukacja, wychowanie i wspólna zabawa odbywa się u nas przestronnych, jasnych i kolorowych wnętrzach. Doskonałe warunki stwarzamy naszym Uczniom w dobrze wyposażonych w pomoce dydaktyczne salach lekcyjnych. Dla naszym małych sportowców mamy boisko sportowe, a dla żądnych lektury czytelników - bibliotekę wraz z czytelnią. Dysponujemy też pracownią komputerową ze stałym dostępem do Internetu oraz szatnią.

Mimo położenia w sielskiej wsi, jesteśmy placówką nowoczesną. Korzystamy z wielu technologicznych udogodnień oraz dobrodziejstw Internetu. Posługujemy się elektronicznymi dziennikami, nowoczesnymi programami, takimi jak organizer ucznia, korzystamy z portali zawierających treści przydatne dla podnoszenia kwalifikacji nauczycieli.
 
Dla Rodziców

W naszej szkole troszczymy się nie tylko o naszych Uczniów, ale też o dobry kontakt z Ich Rodzicami. Jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę, a w naszej placówce działa Rada Rodziców. Służy ona współdziałaniu rodziców i nauczycieli, w celu jednolitego oddziaływania na dzieci i młodzież.

Współdziałanie rodziców sprzyja podnoszeniu kultury pedagogicznej i prawidłowemu realizowaniu funkcji wychowawczej przez rodzinę, która dzięki naturalnej postawie uczuciowej najwcześniej kształtuje postawy dziecka.
 
Nasze aktywności

Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w wszelkiego rodzaju imprezach środowiskowychkonkursach na szczeblu szkolnym i gminnym. Zajmują wysokie miejsca w zawodach sportowych. Dzieci chętnie angażują się też w ogólnopolskie akcje ekologiczne i charytatywne a także w wydarzenia kulturowe naszego regionu. Są otwarte na zdobywanie wiedzy, umiejętności i doświadczeń.

Ważne komunikaty

Kontakt do szkoły

Tel: 43-8297004

email: spgoszczanow@wp.pl

DYREKTOR

502989841

W-CE Dyrektor

502990564

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny