Utworzono dnia 30.11.2023

Andrzejki to polska tradycja obchodzona w nocy z 29 na 30 listopada, związana z dniem św. Andrzeja. W Polsce jest to czas radosnej zabawy i wróżb, stanowiący swoisty wstęp do okresu Adwentu i świąt Bożego Narodzenia. Jest to okazja do spotkania się z przyjaciółmi i rodziną, aby dobrze się bawić i cieszyć wspólnym czasem. Dlatego w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych dzieci, jak  i najmłodszych uczestników imprezy, ponieważ  rozwijały wyobraźnię, pozwalały oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach.

Redakcja: Magdalena Maciejewska

Dyskoteka andrzejkowa

Utworzono dnia 05.12.2023, 20:39

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.