Cała Gmina Czyta Dzieciom

Utworzono dnia 25.10.2023

"Cała Gmina Czyta Dzieciom" to inicjatywa, która zachęca nas wszystkich do czytania książek dzieciom - niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami, dziadkami czy nauczycielami. Chodzi o to, byśmy razem tworzyli przestrzeń, w której czytanie jest priorytetem.

Dlatego zachęcamy wszystkich, aby wzięli udział w tej pięknej akcji. Może to być czytanie ulubionej bajki własnemu dziecku, czy też przeczytanie opowiadania podczas lokalnego spotkania społecznego. Warto też podzielić się swoimi doświadczeniami z czytaniem i polecać ciekawe książki.

Pamiętajmy, że dzieci kochają słuchać historii i odgrywają one ogromną rolę w kształtowaniu ich wyobraźni i rozwoju intelektualnego.

Razem możemy uczynić naszą gminę miejscem, w którym czytanie jest dla dzieci nie tylko obowiązkiem, ale także źródłem radości i wiedzy.

Dzielcie się Waszymi doświadczeniami, propozycjami książek i przemyśleniami na ten temat. Razem możemy stworzyć magiczny świat literatury dla naszych dzieci!

Cała Gmina Czyta Dzieciom

Utworzono dnia 12.11.2023, 21:35