Utworzono dnia 18.10.2023
Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień, w którym oddajemy hołd wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, którzy wkładają serce i wiedzę w rozwijanie naszych umiejętności. Dnia 18 października 2023 r. nasza szkoła rozbrzmiewała oklaskami i uśmiechami, ponieważ tego dnia uczniowie klasy 5 pod kierunkiem p. Barbary Pałuckiej przygotowali niezwykłą akademię z tej okazji!

W trakcie uroczystości nie mogło zabraknąć naszych emerytowanych nauczycieli i pracowników oświaty, którzy przez lata poświęcili się pracy z młodzieżą, kształcąc kolejne pokolenia. Dziękujemy Wam za Waszą oddaną służbę i mądrość, którą przekazywaliście naszym uczniom.

Szczególne podziękowania kierujemy także do naszych zaproszonych gości – przedstawicieli lokalnych władz na czele  z wójtem Krzysztofem Andrzejewskim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wsparli naszą społeczność szkolną. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna!

W trakcie uroczystości usłyszeliśmy także inspirujące słowa od p. Dyrektor Aleksandry Maryniaczyk, która podkreśliła wagę edukacji i roli nauczycieli w kształtowaniu przyszłości naszych dzieci.

Po części artystycznej odbył się poczęstunek, który pozwolił na bardziej swobodne rozmowy i wymianę doświadczeń. Był to czas, w którym mogliśmy wyrazić nasze osobiste podziękowania naszym nauczycielom i pracownikom oświaty, którzy codziennie pracują nad kształtowaniem naszych umysłów i serc.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu i za Waszą ciężką pracę na rzecz edukacji. Niech Dzień Edukacji Narodowej będzie dla nas wszystkich źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i poszerzania horyzontów!

Redakcja: p. Marzena Andrzejczak

Utworzono dnia 19.10.2023, 22:16