Koncert Disneya

Utworzono dnia 29.11.2023

Sieradzkie Centrum Kultury było miejscem niezapomnianego wydarzenia dla uczniów klas I-III, którzy 29 listopada 2023 roku mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie. Agencja FullArt we współpracy z aktorami warszawskich scen muzycznych (Teatr Rampa, Teatr Syrena, Teatr Roma, Teatr Polski) wyruszyła w trasę, pragnąc zaprezentować dzieciom niepowtarzalny koncert z piosenkami z bajek Disneya.

Sala teatralna wypełniła się radosnymi głosami i oczekującymi spojrzeniami najmłodszych widzów. Na scenie pojawił się nie tylko wybitny pianista, ale także bohaterowie ulubionych bajek Disneya. Całe wydarzenie rozpoczął Olaf z Krainy Lodu, który swoją obecnością oraz radosnymi żartami zjednał sobie serca wszystkich dzieci.

Koncert był nie tylko muzycznym przeżyciem, ale także prawdziwą ucztą dla oczu. W tle pojawiła się fascynująca prezentacja multimedialna, pobudzająca wyobraźnię młodego widza. Wielobarwne animacje i światła tworzyły magiczną atmosferę, przenosząc dzieci do krainy baśniowych postaci.

Wykonawcy zachwycili publiczność wspaniałymi interpretacjami piosenek znanych z Disneyowskich produkcji. Dźwięki na żywo, wydobywające się z instrumentów i wokali artystów, wypełniły salę, tworząc niepowtarzalną aurę.

W trakcie koncertu nie zabrakło interakcji z widownią. Dzieci śpiewały razem z wykonawcami swoje ulubione utwory i podziwiały występy bohaterów z bajek.

Koncert z piosenkami z bajek Disneya w Sieradzkim Centrum Kultury okazał się nie tylko rozrywką muzyczną, ale także magicznym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczestników.

Redakcja: p. Marzena Andrzejczak

Koncert Disneya

Utworzono dnia 06.12.2023, 22:19

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.