Lekcja pokazowa karate

Utworzono dnia 17.10.2023
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w lekcji pokazowej karate prowadzonej przez Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai. Lekcja ta była fascynującym doświadczeniem, które przyniosło nam wiele korzyści. Instruktorzy zaprezentowali nam podstawowe techniki karate, takie jak ciosy rękoma i kopnięcia, pokazali nam kilka podstawowych technik samoobrony. Wyjaśnili, jak ważna jest precyzja i skupienie w wykonywaniu tych technik. Instruktorzy wyjaśnili nam, że karate nie służy tylko jako forma ataku, ale także jako narzędzie obrony i zapewnienia bezpieczeństwa. Po demonstracji mieliśmy możliwość samodzielnej praktyki pod okiem instruktora. Ćwiczyliśmy ciosy, kopnięcia i inne techniki podstawowe. Byliśmy pod wrażeniem trudności i precyzji, jakie wymaga karate. Lekcja zakończyła się krótkim podsumowaniem, w którym instruktor podkreślił znaczenie systematycznego treningu, skupienia oraz poszanowania zasad karate. Dziękujemy instruktorom Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai za poświęcony czas i cenne nauki. Teraz jesteśmy bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek!

Redakcja: p. Monika Pacholczyk

Lekcja pokazowa karate