Utworzono dnia 15.09.2023

15 września 2023 r. w klasie drugiej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto, które promuje kreatywność, wyobraźnię i zachęca nas wszystkich do eksperymentowania ze sztuką.

Dzieci z uśmiechami na twarzach przygotowały wiele niesamowitych prac. Wszystko zaczęło się od jednej małej kropki na kartce, a potem każdy z nich wykorzystał swoją wyobraźnię, by stworzyć coś niezwykłego.

Nasza klasa zamieniła zwykłe kropki w kwiaty, postacie z bajek, zwierzęta i wiele innych fantastycznych obrazków. To było niesamowite widzieć, jak dzieci rozwijają swoje umiejętności artystyczne i cieszą się procesem tworzenia.

Międzynarodowy Dzień Kropki przypomina nam, że każdy z nas ma w sobie ogromny potencjał i każdy może być artystą! Dziękujemy naszym małym artystom za wspaniałą pracę i za to, że dzielą się z nami swoją pasją.

Redakcja: p. Marzena Andrzejczak

Utworzono dnia 23.09.2023, 22:28