Spotkanie wigilijne

Utworzono dnia 22.12.2023

W wyjątkowym okresie świątecznym, atmosfera radości, wspólnoty i magii wkracza do naszej szkoły, malując jej codzienność barwami świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne spotkania wigilijne to nie tylko czas śpiewu i radości, ale także wyjątkowa okazja do budowania silniejszych więzi społecznych i wspólnego przeżywania magicznych chwil. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców, udało nam się stworzyć niepowtarzalny klimat, który z całą pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo. Z dumą dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia, które nabierają szczególnego znaczenia w atmosferze jedności i wspólnoty. Miłym akcentem naszego spotkania było również wspólne kolędowanie. W tych wyjątkowych chwilach, cała szkolna społeczność zjednoczyła się w radosnym śpiewie, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną magii i wzruszeń. Uczniowie, pełni entuzjazmu i zaangażowania, zaprezentowali swoje wykonania znanych kolęd i pastorałek, tworząc niezapomniany spektakl dźwięków, który przenosi nas w magiczny świat świąt. To wyjątkowe wydarzenie staje się integralną częścią naszych wspomnień świątecznych, pozostawiając trwały ślad w sercach uczniów oraz nauczycieli.

Redakcja: p. Magdalena Maciejewska

Spotkanie wigilijne 2024

Utworzono dnia 22.12.2023, 22:07

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.