Świąteczna paczka

Utworzono dnia 03.12.2019

DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE ! Podobnie jak w latach wcześniejszych – w tym roku również  chcemy podjąć się zorganizowania ”Świątecznej Paczki”  potrzebującym rodzinom. Chcemy pomóc ludziom, którzy naszej pomocy potrzebują. Chcemy sprawić, by na ich twarzach, mimo wielu problemów, trudności i cierpienia, choć na chwilę zagościł uśmiech. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy. W tym roku pomagamy trzem rodzinom z terenu naszej gminy. Prosimy o przynoszenie do wychowawców artykułów spożywczy, chemicznych i szkolnych – wszystkiego co jest na co dzień każdej rodzinie potrzebne. Akcja trwa do 13 grudnia 2019 r.

Długoterminowe produkty żywnościowekasza, ryż, makarony, konserwy w puszkach, cukier, mąka, olej, groszek, kisiel, budyń, płatki kukurydziane, ketchup, musztarda, kukurydza, mleko w kartonie, kawa, herbata, dżem, koncentrat pomidorowy, warzywa w puszkach, słodycze, itp.

Artykuły chemiczneproszek do prania, mydło, szampon, pasta do zębów i szczoteczki, płyn do mycia naczyń, żel pod prysznic, płyny czyszczące, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżające, gąbki do mycia,  ściereczki do naczyń itp. pieluchy – pampersy(dla dzieci: 1 miesiąc, 2 lata, 3 lata), kosmetyki

Artykuły szkolne i papiernicze: bloki, papiery kolorowe, nożyczki, zeszyty, długopisy, flamastry, kleje, farby, kredki, ołówki, pastele, gumki, strugaczki, plastelina, plecak szkolny, piórnik

Dla całej rodziny: zabawki, gry planszowe, edukacyjne, przy których mogliby spędzać wspólnie czas.

Wiek dzieci: dziewczynki: miesiąc, 2 lata, 3 lata, 9 lat, 10 lat; chłopcy: 4 lata, 5 lat.

Jako szkoła chcemy uczyć wzajemnej pomocy i budować kulturę dzielenia się; wspierać i uwrażliwiać na potrzeby innych, rozwijać życzliwość, odpowiedzialność oraz zachęcać do podejmowania działań na rzecz osób potrzebujących.  Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie ! Redakcja: p. Justyna Jocz.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.