WOJEWÓDZKI FINAŁ XLIV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD

Utworzono dnia 12.05.2023

Z dumą informujemy, że drużyna dziewczynek ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Goszczanowie  zajęła II miejsce wśród 22 drużyn z pierwszej grupy wiekowej (kl. IV-VI) reprezentujących powiaty województwa łódzkiego. Na poszczególnych szczeblach eliminacji gminnych, powiatowych i wojewódzkich drużynę przygotowała i prowadziła p. Danuta Pałucka.

W dn. 11 maja 2023 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, nasze uczennice w składzie: Gabriela Gawron, Lena Leśniak i Nadia Stępniak z kl. IV wzięły udział w wojewódzkich eliminacjach XLIV Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczennice naszej szkoły były najmłodszymi uczestniczkami turnieju. Członkowie każdej drużyny rozwiązywali testy wiedzy i testy skrzyżowań, w których odpowiadali na pytania przygotowane przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Obowiązkowa była również część praktyczna, obejmująca m.in. rowerowy tor przeszkód, obserwowaną jazdę rowerem po miasteczku ruchu drogowego a także praktyczne udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Składamy gratulacje naszym uczennicom, bowiem wykazały się niezwykłą wiedzą  i umiejętnościami. Dziękujemy im za zaangażowanie, upór w dążeniu do celu, ciężką pracę i poświęcony czas. Dziś wiemy, że wiedzę i umiejętności zdobyły na zajęciach pozalekcyjnych, które odbywały się w dni nauki szkolnej a także w każdą sobotę. W ciągu trzech miesięcy intensywnych przygotowań nie opuściły żadnego spotkania.

Życzymy im dalszych sukcesów, aby mogły dalej rozsławiać imię naszej szkoły.

WOJEWÓDZKI FINAŁ XLIV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD

Utworzono dnia 12.05.2023, 21:17

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.