Zapobiegajcie tragediom nie będziecie opłakiwać ofiar

Utworzono dnia 22.09.2023

Dnia 22 września 2023 r. w naszej szkole odbyło się niezwykłe szkolenie edukacyjno-obronne pt. ,,Zapobiegajcie tragediom nie będziecie opłakiwać ofiar”. To wydarzenie zgromadziło zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Na spotkaniu mieliśmy okazję poznać wiele przydatnych informacji na temat bezpieczeństwa w obecności psów, a także dowiedzieliśmy się, jak reagować w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Było to nie tylko bardzo pouczające, ale również przyjemne doświadczenie.

Największą atrakcją tego wydarzenia były jednak niesamowite sztuczki w wykonaniu naszych czworonożnych przyjaciół! Psi trenerzy zaprezentowali nam, jakie niesamowite umiejętności mogą osiągnąć psy, kiedy są odpowiednio szkolone. Byliśmy pod wrażeniem ich inteligencji i zdolności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia, a także naszym gościom za dostarczenie nam tak cennych informacji na temat bezpieczeństwa w obecności psów. To ważna wiedza, która pomoże nam lepiej zrozumieć naszych futerkowych przyjaciół i utrzymać zdrowe i bezpieczne relacje z nimi.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza okaże się bardzo przydatna w przyszłości.

Redakacja: p. Marzena Andrzejczak

Szkolenie edukacyjno-obronne